اعضای هفتمین دوره هیات مدیره انجمن شعر وادب ترکمنی میراث گنبد انتخاب شدند

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : روز دهم شهریور ماه 1391 با حضور 70 نفر از اعضای انجمن شعر وادب ترکمنی میراث گنبد در محل سالن اجت... با عنوان : اعضای هفتمین دوره هیات مدیره انجمن شعر وادب ترکمنی میراث گنبد انتخاب شدند بخوانید :


حضور شاعران ونویسندگان در اولین مرحله انتخابات تحسین برانگیز بود واز جای جای منطقه برای شرکت در انتخابات حضور آوردند.

داور زنی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بانی برگزاری این انتخابات بودند و توصیه نمودند که این انجمن میراث یک انجمن فرا شهرستانی است که در کارنامه خود اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان واستان وحتی کشور داشتند و یکی دو برنامه به صورت بین المللی نیز اجرا نمودند.

وی افزود چون کار فرهنگی همیشه در معرض دید قرار میگیرد مورد انتقاد وپیشنهادها  قرار گرفته واین انتقاد وپیشنهادها توانسته است هم موجب پیشرفت وهم گاهی موجب دلسردی شده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در ادامه گفتند که کسانی که وارد عرصه انتخابات می شوند نظر ها وانتقاد ها را به دیده احترام نگاه کنند وکسانی هم که انتخاب شوند تعاملی با اداره فرهنگ وارشاد اسلامی داشته باشند وتمامی کارهایی را که انجام می دهند باید وحدت آفرین باشد..

تقی پورمند از پیشکسوتان و اعضای این انجمن نیز تهیه مکان برای این انجمن را امری ضروری دانستند  وگفتند که این انجمن تبادل فرهنگی با دیگر انجمنها وکشورهای همسایه داشته باشند.

حاشیه:

دو نفر از اعضای هیات مدیره فعلی این انجمن آقایان قربان صحت بدخشان وحاجی محمد کر وهمچنین بازرس انجمن آقای آنادردی عنصری حضورش از دید دیگر اعضای انجمن بسیار ضروری بود حضور نیاوردند.

رئیس انجمن میراث آقای حکیم قزلجه در برگزاری این انجمن حضوری پربار داشت واز اهمیت عملکرد انجمن سخنانی را بیان داشتند.

تعیین هیات رئیسه این هیات مدیره بدین شرح است:

منصور طبری که چندین دوره قبل رئیس انجمن میراث بودند در این دور هم رئیس انجمن میراث انتخاب شدند. فرهاد قاضی نایب رئیس-عبدالقیوم آق آتابای دبیر انجمن وخانم آی ناز سخاوی منشی وبهروز ایری خزانه دار وهمچنین ملاتاجی ایزدی بازرس این دوره تعیین شدند.

عاشرمحمد رئوفی (قولاق)خبرنگار

 

 

 

...
نویسنده : عاشرمحمدرئوفی بازدید : 477 تاريخ : دوشنبه 4 دی 1391 ساعت: 4:05